Серед кращих підприємців року Житомирської області – жителі Черняхівщини

Визначено переможців обласного конкурсу «Кращий підприємець 2012 року». Серед них – наші земляки. Цьогоріч вони всі поспіль – на бронзових третіх сходинках.
У номінації «Середній бізнес. Кращий керівник року» ІІІ місце посів Федір Іванович Горбань – директор Публічного акціонерного товариства «Головинський граніт» Черняхівського району.
У номінації «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку» ІІІ місце – у Товариства з обмеженою відповідальністю «Даніко» Черняхівського району (генеральний директор – Олег Володимирович Козлов).
У номінації «Кращий роботодавець» ІІІ місце – у Товариства з обмеженою відповідальністю «ДП Рельполь Альтера» Черняхівського району (директор – Богдан Ришард Пужак).

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Серед кращих підприємців року Житомирської області – жителі Черняхівщини”

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Э бажання подякувати адміністрацію сайту за те що не пропустили з уваги такі вельми важливі речі , позаяк є чим пишатись та не все в нас так кепсько . Шкода , що “Руден” не в номінації , принаймі ми пишаємось вами : пане Федоре – ПАТ ” ГОЛОВИНСЬКИЙ ГРАНІТ”,пане Олеже -ТОВ “ДАНІКО” ,пане Богдане – ТОВ “ДП Рельполь Альтера. А на додоток зазначу , що хоч загальні обсяги видобутку природного каменю в районі не виросли проте “Головинський граніт” та “Петроімпекс” забеспечили надходження до місцевого бюджету в прпорції близько 60 % , що є поліпшенням порівняно з минулими показниками , але майже на нуль опустились два потужних в минулому камнедобувних і обробних підприємства , решта якось виживають або стоять , тож особливого зростання не має , а швидше навпаки , про що свідчить рейтинг роботи РДА в обласному порівняльному відношенні .

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  УВАГА! НА КІНЕЦЬ ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОДАВ ЗАЯВУ ПРО ВІДСТАВКУ , АЛЕ НА ЖАЛЬ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ ЇЇ НЕ ПІДПИСАВ !

 • zemlak says:

  Середнього класу стає все менше.Це цілеспрямована політика влади,бо вона добре пам.ятає,хто підримував Майдан 2004 року.Присутність у державі мільярдерів-це нонсенс!Не можуть бути мільядери у державі,яка є на 200 місці у світі за рівнем зростанням ВВП.В Польші,Угорщині їх практично немає.бо там нормальні економічні відносини,які не дають надприбутки окремим (сім,ям).

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Економічний курс лібералізму , котрим Україна рухається вже більше 20 років створив фактично безвихідну політ-економічну перспективу для нашого з вами майбутнього .Теперішня влада замість того щоб кординально змінити ситуацію (Програма кандидата в президенти Укаїни В.Януковича “Україна для людей” : інвистеційно-іноваційна модель розвитку , стрімке збільшення ВВП , 50 млрд дол США інвестицій , податкові канікули на 5 років , правова гарантія захисту селянських паїв , забеспечення всіх роботою та євро зарплатами ,тобто як там зазначалось ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ СОЦ ЗАХИСТУ , та як підсумок в 2020році 50-мільйонна Україна увійде в G-20 ( 20 найрозвинених країн світу) . В реальності все з точністю до і навпаки, ми все бачимо самі , тобто повний обман , і повниий провал курсу лібералізму теперішнього режиму . Український народ смертельно розірваний навпіл як по національно-етнічним , політичним , і соціально-майновим ознакам. Залишаються втілити в життя вислів автора “Критики політ-економії” : в історичному вимірі всі прогресивні суспільно-політичні , економічні та державні устрої утвержуються виключно в результаті насильницького (революційного ) знищення попереднього (Критика Гегелівської філософії права.К.Г.Маркс).

 • кума із замостя says:

  не філософствуйте. Порадійте за наших хлопців, які в такій державі, при такій “Всебічній підтримці” все-таки працюють, працюють успішно.А як би могли в цивілізованих умовах! Про це тільки мріяти в Україні можна…

Залишити коментар

Gallery
33 img_6080 100_1565 img_1073
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031