![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Із останніх патріотичних здобутків молоді Черняхова в галузі національної ідеї – фарбування всіх мостів містечка в жовто-блакитні кольори. Нещодавно Молодіжний Рух Черняхівщини зробив синьо-жовтим і міст при виїзді з Черняхова на Коростень. Також завдяки цим юнакам і дівчатам став більш патріотично виглядати знак «Черняхівський район» з того самого боку райцентра.
Варто зазначити, що переважна більшість черняхівців сприймають цю ідею позитивно. Схвалюють це навіть ті, котрі вважають себе у більшій мірі матеріалістами, ніж ідеалістами. А як же інакше? Тепер уже, певно, всі розуміють, що якби була належною патріотична політика на сході й півдні України, то не сталося б анексії Криму і не гинули б наші хлопці на Донбасі. Ось так духовне переходить у матеріальне.
Блакитного, а не синьго