![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
23 березня о 16.00 в Українському домі “Перемога” (м.Тернопіль) відбудеться благодійний вечір пам’яті Володимира Шинкарука “Спогад-наче дотик до серця” . Дарувати світло спогадів будуть: заслужена артистка України Ірина Шинкарук, народний артист України Юрій Градовський та ансамбль “Древляни”, акторка, лідер команди КВН “Дівчата з Житомира” Маріанна Поплавська, фіналіст проекту “Голос країни ” Артем Кондратюк та телеведучий Віктор Мельниченко.