![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Шановні черняхівці й жителі району, пропонуємо вам підтримати ініціативу Черняхівської районної громадської організації «Україна – це МИ», чимало членів якої прийняли рішення добровільно одноразово здати кров для подальшого переливання її хворим чи пораненим або виготовлення з неї лікувальних препаратів.
Керуймося моральними засадами донорського руху, обумовленого добротою, гуманізмом, милосердям, які особливо необхідні нині, коли на сході України йде справжня війна з російським агресором і коли наші мужні воїни щоденно зазнають поранень, у тому числі й тяжких.
Формується група бажаючих організовано здати кров. Щоб записатися до неї, слід телефонувати на номер: 0674113178.
Просимо пам’ятати, що серед абсолютних протипоказань до донорства – ВІЛ-інфекція, сифіліс, вірусні гепатити, туберкульоз, а також наявність гострих та багатьох хронічних неінфекційних захворювань, у тому числі гіпертонічна хвороба ІІ – ІІІ ступенів, ішемічна хвороба серця, алкоголізм та наркоманія.