СТО РОКІВ НЕ МЕЖА: бабуся Голендуха Любинок із Черняхова відзначила своє 103-річчя

Автор – Є.Лущиков,ЖОДТРК


Століття – це цілий пласт історії, тим паче століття двадцяте. Вік же людський століттям не обмежується, запевняє 103-річна мешканка Черняхова, Галендуха Любинок, яка днями відсвяткувала свої уродини, на котрих побували і наші журналісти.

Незважаючи на свій вік, бабуся Галендуха ще дає собі ради, і невістка, котра доглядає стареньку зараз, запевняє у цьому. А секрет довгого віку бабусі – у доброму ставленні до людей і вселенській любові, котру бабуся дарує всім без винятку.
Олена Любинок – невістка:
«Мабуть, завдяки тому, що вона віруюча людина і дуже вірить у Бога, вона добра і бажає всім тільки добра і любить спілкуватися з людьми, пам’ять у неї добра, розум прекрасний і світлий».
За свій довгий вік бабуся пережила дві світові війни і голодомор, виховала трьох синів, яких, на жаль, вже поховала, має 5 онуків, 6 правнуків та одного праправнука.
Галендуха Любинок:
“Оце я живу, ото мусила стільки, скільки Бог мені дав, тільки йти Бог не дає мені… людей люблю, поговорить люблю і все.»
Ірина Тутик – правнучка:
«Я дуже пишаюсь, що в мене є прабабуся і вона ще при пам’яті, допомагає своїми порадами нам по життю».
Завітав до ювілярки зі своїми вітаннями і радник Президента України Віталій Журавський, який вручив бабусі свої подарунки і побажав міцного здоров»я і довгих літ життя.
ЖОДТРК

http://tvradiozt.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5144:2012-03-16-10-03-31&catid=1:latest-news&Itemid=99

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “СТО РОКІВ НЕ МЕЖА: бабуся Голендуха Любинок із Черняхова відзначила своє 103-річчя”

  • Черняхівець says:

    Дай Боже цій бабусі здоров”я.

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    Знаковим та визначальним Э той фундаментальний факт , що основою довголіття є віра в БОГА . Я з цим абсолютно погоджуюсь, тобто серьйозне відношення серця ,ане поверхневий вид “церковно-формалістичної обрядовості”.Якраз це той випадок ,коли можна спростовувати “Марксиська-лєніньській обман – релігія опій народу” , а дже наркомани довго не живуть в a priori!

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    До речі зверніть увагу на те , що вона доводить універсальну і безапеляційно точну річ : вона не просто вірить , вона ,більше того ЛЮБИТЬ БОГА ТА ЛЮДЕЙ , ане просто ходить в церкву , б*є поклони з Богом в душі , є к це робить більшість . Парадокс – багато робиш для Бога ,а живеш не довго !!! О тут можна згадати за опій… ДУХОВНА ТА МУДРА ЛЮДИНА ВОНА І БЛАГОСЛОВЕННЕ БЛАЖЕНСТВО ЇЇ БО ПІЗНОЛА ІСТИНУ ЩО БОГ ТО ЛЮБОВ . СТАВШИ ЖИВИМ ЗНАМЕННЯМ ВИЩОГО ОДКРОВЕННЯ В РЕАЛЬНОСТІ ! СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !

Залишити коментар

Gallery
3 34 img_6080 100_1617
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930