![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
13 липня, в суботу, на районному стадіоні «Колос» відбудеться гра у рамках чемпіонату області між командами ФК «Руден» та ФК «Новоград-Волинський». Початок – о 16.00.
Нагадаємо, що в турнірній таблиці обласного чемпіонату черняхівська команда ФК «Руден» нині займає почесну другу сходинку. Тренер команди – Геннадій Гриневич, капітан – Руслан Фещук.
А 14 липня, в неділю, на стадіоні «Колос» – справжнє суперництво: мірятимуться силами й майстерністю «ДЮСШ»(Черняхів) та ФК «Зороків»,у рамках чемпіоната району.Початок зустрічі – о 17.00.
Футболісти сподіваються, що спека або дощ не завадять любителям футболу насолодитися іграми.