Суд постановив, що Володимир Артемчук не порушував присяги державного службовця, і відновив його на роботі

Як стало відомо сайту, Житомирський обласний адміністративний суд 25 січня поновив Володимира Артемчука на посаді начальника відділу Держкомзему в Черняхівському районі. Визнано протиправним та скасовано наказ Голови Комісії з проведення реорганізації Державного комітету України із земельних ресурсів № 306-кт від 20 вересня 2011 року про звільнення цього держслужбовця з роботи «за порушення присяги державного службовця в частині сумлінного виконання своїх обов’язків».
Як зазначалося раніше, 28 грудня Черняхівський районний суд зобов’язав Черняхівську райдержадміністрацію відкликати з Житомирської обласної держадміністрації доповідну записку за підписом Сергія Поліщука, у якій ішлося про те, що виконуючий обов’язки начальник відділу Держкомзему в Черняхівському районі Володимир Артемчук зловживав владою та службовим становищем. Суд визнав вищезазначену ситуацію неправдивою і такою, що порочить ділову репутацію, честь і гідність В.В.Артемчука і зобов’язав Черняхівську райдержадміністрацію заплатити В.В.Артемчуку 5 тисяч гривень моральної шкоди.
Звільнення Володимира Артемчука з роботи повинно було, вочевидь, стати демонстрацією в дії «вертикалі влади», якою так пишаються нинішні очільники: доповідна записка Сергія Поліщука – і (як наслідок) наказ Голови Комісії з проведення реорганізації Державного комітету України із земельних ресурсів про звільнення держслужбовця з роботи. До того ж ця «вертикаль» мала, як виявилося, багато складових, зокрема перевірок відділу Держкомзему зверху, зініційованих головою Черняхівської райдержадміністрації Сергієм Поліщуком. Зокрема про це йдеться в службовому листі першого заступника начальника Головного Управління – Голови комісії з проведення реорганізації І.А.Вержанського заступнику голови – керівнику апарату Житомирської обласної державної адміністрації О.А.Никитюку, написаному навесні минулого року, де йдеться про те, що Володимир Артемчук відповідає займаній посаді, а «а дії голови Черняхівської районної державної адміністрації Поліщука С.П. та його заступників унеможливлюють нормальному налагодженню співпраці між органами виконавчої влади та комісією Головного управління Держкомзему».
Тож питається: кому потрібні такі вертикалі? Вертикалі, які, незважаючи на часту заангажованість наших судів, все-таки ламаються…

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

4 коментарі to “Суд постановив, що Володимир Артемчук не порушував присяги державного службовця, і відновив його на роботі”

 • Черняхівець says:

  …Не ту країну назвали Гондурасом…
  Щоб дії відбувалися,ну наприклад в Японії,то Поліщук з Артемчуком як мінімум подали у відставку,а в кращому випадку зробили собі харакірі.
  А так…

 • Черняхівець says:

  Цікаво, як на зарплату держслужбовця пан Артемчук придбав собі нову тойоту кемрі за 30 тисяч долларів…
  мабуть є що приховувати. не розумію навіщо його так вигороджувати…

 • natalja says:

  Певно, авто придбане зе 5 тисяч грн компенсованої моральної шкоди! Та й чи бачив хто,хоча б маленького начальничка, котрий треться коло землі, щоб ходив пішки чи то іздив на “Славуті”?

Залишити коментар

Gallery
9 26 30 p1010265
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930