![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На схід селища в будинок культури прийшло кілька чоловік: декілька держслужбовців із райдержадміністрації, працівників і депутатів селищної ради. Приїхали представники Житомирського міжрайонного управління водного господарства і фізичної особи-підприємця Михайла Юрійовича Васильєва – обох сторін, які уклали між собою договір про спільну діяльність у технічному обслуговуванні гідротехнічних споруд, поліпшенні умов використання черняхівського ставка і зони прилеглої прибережної захисної смуги, а також у сфері виробництва рибної продукції. Черняхівський селищний голова Іван Васильович Бабицький щиро вибачився перед житомирянами за порожній зал.
Схід селища перенесено, про його дату повідомлять окремо.
А чого черняхівських рибаків не покликали на ці збори, якщо там мали говорити про ставок?
Щось я не бачила в центрі ні одного оголошення про схід.
А при чом тут Бабіцкій, значить людей не цікавить нічого – а ви розпинаєтесь…