![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Після трагічної для всієї України суботи від сильних опіків загинув наш земляк, житель Славова, мужній захисник Вітчизни Олександр Голяченко. Скорбимо через страшну трагедію.
На прохання Молодіжного Руху Черняхівщини Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир відслужить заупокійний молебень за полеглим воїном та всіма загиблими захисниками України. Молебень відбудеться сьогодні, 16 червня, біля пам’ятника Жертвам Голодомору, що біля районної дитячої бібліотеки. Почаок – о 21.30.
Приносьте з собою лампадки.
Герої не вмирають!