![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
«Тепер оформити землю в Черняхівському районі буде легше», – запевнила всіх присутніх на останній сесії райради її голова Наталія Рибак. Це була її відповідь на крик душі депутата районної ради Івана Бовсунівського, який сказав: «Плата за землю – це джерело наповнення бюджету. Що зроблено, щоб легше оформити документи на землю? Чому, коли людина бере в оренду 2 гектари землі, їй треба возити шість комісій по всьому району? І чого скрізь росте-цвіте амброзія?».
Стосовно амброзії голова районної ради відповіла: «Зробимо суботник». А стосовно крику душі урочисто розповіла: «Десять чоловік із Києва перевіряли відділ Держкомзему у Черняхівському районі – тепер оформлювати землю буде легше».