Тягнибок обіцяє здати “Межигіря” Януковича під табір

Лідер партії “Свобода” Олег Тягнибок обіцяє виселити президента Віктора Януковича з його резиденції, у випадку приходу до влади.
Про це він заявив в ефірі телеканалу “Інтер”.
“Звісно, що ми маємо на список стратегічних підприємств, які треба повернути державі. Навряд чи резиденція в “Межигір’ї” увійде до цього списку підприємств”, – зазначив він.
“Справедливість буде торжествувати. Дитячий будинок можна буде там зробити, чи табір відпочинку… Щось буде, але не резиденція”, – запевнив Тягнибок.
При цьому політик не відповів на питання, чи буде Янукович притягнутий до кримінальної відповідальності за відчуження цього державного майна.
Українська правда

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

6 коментарів to “Тягнибок обіцяє здати “Межигіря” Януковича під табір”

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  З відповіддю на запитання кримінальної відповідальності націаналістів о передила КПУ , націоналістам приємно,що регіони, комуністи та інші ПОЛ(ітичні) партнери опиняться в них по переду.

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Він ще ніколи не давав приводу сумніватись в своїх словах та вчинках. Олег сказав Олег зробить!Настав його час , настає час СВОБОДИ ,її не спинати , наш порох сухий.СЛАВА УКРАЇНІ !

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  А в маєтку лідера комуністів П .Симоненка після його націоналізації за злочини тоталітарного режиму перед Українським народом зробимо музей забороненої КПУ ,наочний приклад катування ,мук та трагедії нашої нації від рук більшовицьких окупантів, навіть виставимо забальзамовані голови членів ЦК . СЛАВА НАЦІЇ!

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Що до відповідальності так Свободу вже випередили, хтось коллись обіцяв ” бандадитам тюрьми”! навіть комуністи стали попереду Свободи , вигнувшись в стартову позицію ,для чергового проходу у ВР. АЛЕ ОСТАННІ СТАЮТЬ ПЕРШИМИ І СВОБОДА БУДЕ ПЕРШОЮ!

 • Українець says:

  Правильно каже. Тягнибок і Свобода єдина націоналістична партія, яка реально діє, а не говорить, адже їхня мета – високорозвинена національна українська держава. Дивлячись його виступи і промови, розумієш, що він не є бюрократом і корупціонером. Тим більше, що його статки не відповідають мійльйонам, навіть у грн.

 • аліна says:

  Дитячих будинків нажаль в Україні дуже багато і всіх діточок сиріт туди не помістеш. А от клініку для онкохворих діточок ,яку обіцяли не при одній владі (гама ніж, на який збирали всією Україною і центр онкохворих діточок) ЦЕНТР ВЖЕ Є – МЕЖЕГІРРЯ. КЛІНІКА І РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР. ЦЕ НАЙМЕНШЕ ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ, МАЛЕНЬКИЙ РАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ БУДУТЬ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ОДУЖУВАТИ

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 33 35
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930