![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Зі звітом про виконання програми соціально-економічного розвитку громади та свою роботу виступив черняхівський селищний голова І.В.Бабицький.
Збори пройшли в малій залі районного будинку культури. На них в основному були присутні депутати та працівники селищної ради, а також працівники закладів, які перебувають у її відомстві.
Серед найзначиміших досягнень містечкової влади, як завжди, називалася організація спорудження автобусних зупинок в Черняхові і лавочок біля фонтану.
Селищний голова зазначив, що багато із запланованого не зроблено. А коли його спитали, чому, – виявилося, що все, як зазвичай, впирається в кошти. Поцікавилися, чому немає коштів, і виявилося, що підприємці не платять за землю (а віднедавна це солідні гроші, які б можна було використати на потреби громади). Іван Васильович Бабицький повідомив, що багато таких підприємців «знаходяться в бігах» – ховаються й не хочуть платити.
Не виконана й обіцянка селищного голови про реконструкцію містечкового парку відпочинку. Проте районні очільники Сергій Поліщук і Наталія Рибак пообіцяли посприяти Івану Бабицькому у вирішенні цього питання.
Депутат селищної ради Надія Прищепа в ультимативній формі звернулася до селищного голови з вимогою реконструювати каналізацію на вулиці Калініна, інакше її жителі звернуться з цією проблемою до губернатора Сергія Рижука на відкритті нового корпусу Черняхівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Іван Бабицький пообіцяв виправитися – люди з вулиці Калініна на відкритті нового конкурсу не мітингували: мабуть, повірили.