![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Пекар». У ньому взяли участь 19 переможців ІІ етапу цього конкурсу. Вони змагалися в теорії й практиці.
Перемогу здобула учениця Головинського ВПУ НТу Ніна Пилипчук, яка представляла на конкурсі Житомирську область.
Кожен учасник конкурсу отримав цінні подарунки від спонсорів, а від колективу Головинського ВПУ НТ – сувенірне великоднє яйце з головинського граніту.