![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Це сталося вночі з минулої середи на четвер перед позачерговою сесією сільської ради, яка мала розглянути питання демонтажу ідола. Але не встигла – пам’ятник зняли невідомі.
Отамани Соколовські очолювали боротьбу за вільну Україну в 1918 – 1920 роках проти більшовиків, кривавим ідеологом яких був саме «вождь світового пролетаріату» Ульянов-Ленін. Кілька років тому, в річницю червоного терору, в Горбулеві було відкрито пам’ятник борцям за волю України під проводом отаманів Соколовських. У цьому селі живуть і працюють нащадки славних лицарів Української революції.