![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Про це розповідає ЖОДТРК http://tvradiozt.com.ua/.
10 років тому в Дівочках було відроджено дошкільну освіту. Все це відбувалося в рамках планомірної роботи відділу освіти Черняхівського району, який був і залишається лідером у цьому питанні.
Завідувачка дитсадка Валентина Деркач розповідає, що при школі малюки мали лише одну кімнату і ще 6 років тіснилися у невеличкому непристосованому приміщенні. Проте кількість дітей у селі зростала – і виникла потреба відремонтувати колишнє приміщення дитсадка, яке сільрада прийняла на баланс при реформуванні КСП «Авангард». Це були лише дах і стіни.
Спільними зусиллями вдалося відремонтувати просторий і ошатний дитячий садок. Поки що у ньому одна група у складі тридцяти дітей, проте згодом відкриється ще одна, оскільки у селі багато малюків віком до 3-х років.