У Зорокові офіційно відкрито перший на Житомирщині козацький ліцей

Про це повідомляє Житомирська ОДТРК.
Починаючи з 2003 року, навчально-виховний процес у Зороківському ліцеї базується на засадах козацької педагогіки.
Тут діє кіш ім. Богдана Хмельницького, а всі класи поділені на курені. Козацьким самоврядуванням опікується старшинська і козацька рада, яку очолює кошовий отаман.
Скоординовує усію діяльність закладу генерал-хорунжий Олег Шевцов, який і є ініціатором створення маленької козацької держави, де і учні, і вчителі живуть за своїми законами і правилами.
Віднині Зороківський ліцей офіційно став козацьким. Його основним профілем буде військово-патріотичне виховання. А тому велика увага приділятиметься фізичному загартуванню, підготовці юнаків до служби у Збройних Силах України та формуванню в учнів любові до рідного краю, високої моралі і духовності.
У день народження новоствореного закладу відбулася посвята в козачата і ліцеїсти прийняли клятву, пообіцявши бути гідними громадянами держави. Досвідчені представники українського козацтва подарували ліцею обереги: бойовий прапор й ікону з бурштину, та пообіцяли завжди підтримувати нове поповнення козацького братства.
Козацький ліцей працюватиме для тих, хто хоче здобути унікальний життєвий і навчальний досвід, хто хоче зміцнити духовні і фізичні сили.

getImageзззgetImageиgetImageдgetImageттgetImageщgetImageаgetImageд getImageл

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “У Зорокові офіційно відкрито перший на Житомирщині козацький ліцей”

  • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

    Так як шлята була носієм державності польської ,монархія відіграла творчу великодержавницьку роллю в москово-росії, так і Запорозька Січ з її козацьким лицарством стала фундуючою формаційно-історичною силою Української держави.Козацька справа була є і завжди буде справою істино українською , справою національною ,справою державною.

Залишити коментар

Gallery
6 12 17 32
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031