![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Завтра черняхівці та гості містечка зберуться в місцевому парку імені Тараса Шевченка, щоб відзначити 200-ліття від дня народження українського Пророка й Поета. Початок заходу – о 10.00.
Хочеться вірити, що люди цієї весни прийдуть туди лише з власної волі й духовної потреби і біля підніжжя пам’ятника Шевченку кожен, хто захоче, зможе сказати те, що він думає про минуле, сьогодення й майбутнє України. Адже Тарас Григорович у першу чергу був не поетом, а пророком українського народу, пророцтва якого починають здійснюватися.
Слава Україні