![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
За інформацією ТУ МНС України у Житомирській області, 1 квітня о 14:45 у Плехові через порушення правил користування газобалонною установкою стався вибух скрапленого газу в літній кухні, прибудованій до житлового будинку.
Внаслідок вибуху отримали опіки рук та обличчя і шпиталізовані до хірургічного відділення Черняхівської районної лікарні дві жінки, 1944 та 1963 р.н., одну із яких довелося діставати з-під уламків будівлі рятувальникам МНС, а також чоловік 1962 р.н.
Вибухом прибудову знищено. Бійцями місцевої пожежної частини здійснювалися заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на місці події. Там працювала оперативна група Черняхівського райвідділу ТУ МНС України у Житомирській області та прцівники служби «104».
Газ – це небезпечно і дуже страшно. Не можна нехтувати безпекою.
Від імені своєї організації висловлюю потерпілим жаль з приводу того що трапилось .Прийміть нашу моральну підтримку , нехай Господь дасть сили витримати та відновитись . Вірю ,що Бог допоможе та не залишить !