У суботу, 7 вересня, Черняхів святкуватиме 470-у річницю свого заснування, а Черняхівський район – 90-річчя від дня утворення

Основні заходи відбудуться на майдані Рад. Урочиста частина розпочнеться о 10.00. Зокрема планується вручення відзнак «Честь і слава Черняхівщини» й знаків «Почесний громадянин смт. Черняхів». Тоді ж вітатимуть молодят і подружні пари, котрі святкують золоте весілля, а також найстаршого земляка. Вручатимуть паспорти шістнадцятилітнім.
Урочистості продовжаться святковим концертом «Моя Черняхівщина, пісня мого серця», у якому візьмуть участь кращі аматори сцени й професіонали. Очікується приїзд народного артиста України, учасника квартету «Гетьман», гордості Черняхівщини – Андрія Кондратюка.
У цей час працюватимуть різноманітні виставки й святковий сільськогосподарський ярмарок, традиційно організований сільськими й селищними радами Черняхівського району.
Відбудеться конкурс дитячого малюнку на асфальті «Черняхівщина – моя доля».
О 12.30 розпочнеться урочисте відкриття впорядкованих залишків замку Немиричів (на вулиці Горького, біля ставка).
Із 13.00 – конкурс караоке для дорослих. Після нього козаки пригощатимуть усіх бажаючих кулішем.
Із 14.00 до 19.00 на стадіоні «Колос» відбуватиметься футбольний турнір за кубок черняхівського селищного голови.
Із 20.00 до 24.00 – святкова дискотека.
О 22.00 – святковий салют.
SDC13768

SDC13769

SDC13770

SDC13771

Над імпровізованою сценою споруджується накриття на випадок дощу чи спеки.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

17 коментарів to “У суботу, 7 вересня, Черняхів святкуватиме 470-у річницю свого заснування, а Черняхівський район – 90-річчя від дня утворення”

 • Дашкевич says:

  Вікіпедія пише, що Черняхів вперше згадується в історичних документах у 1545 році. Якщо до 1545 додати 470 – то буде 2015 ріу. А зарез 2013 рік. То чого ж Черняхів святкує своє 470-ліття у 2013 році?

 • Юрій Малашевич says:

  БО НАПОЧАТКУ 2015 РОКУ ЇХ , ЯК ВОНИ КАЖУТЬ, “НЕПОТОПЛЯЄМИЙ ТІТАНІК” УСПІШНО ВТОНЕ У БУРХЛИВИХ ВОДАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ, І РАЗОМ З СОБОЮ ПОХОВАЄ В БЕЗОДНІ ПОЛІТИЧНОЇ СТИХІЇ ВСІХ СВОЇХ НЕРАДИВИХ ПАСАЖИРІВ ТА ЗАЖРАТИХ ЧЛЕНІВ ЕКІПАЖУ. ОСЬ ВОНИ, ВІДЧУВАЮЧИ ЗЛИЙ РОК СВОЄЇ ДОЛІ Й ВИРІШИЛИ, НЕ ЧЕКАЮЧИ ЦІЄЇ СТРАШНОЇ ПОДІЇ НАПЕРЕД ЯК НЕЛЕЖИТЬ НАСВЯТКУІАТИСЬ, БО Ж ДО ОСЕНІ 15 РОКУ НУ АЖ НІ ЯК НЕДОТЯГУЮТЬ.

 • Паша says:

  Ох і наівний Юрик.Да кого ж вибируть то.Єврея.Чи твого дурника-націоналіста.Да вони ж тільки і моляться щоб Юлю не випустили.А в 2010 році тільки із-за них вона й не виграла виграла.ЧИ ти вже забув.А ти тільки й умієш газети роздавати і сидіти дзявкати за компютером .КРаще б на роботу пішов би.якщо вмієш щось робити

  • генерал Черняховський says:

   Добре побухав на “святі” “ригів”, Пашо?!! Скидається, що так… Звісно, треба ж комусь “улюбленого” ненажерливого Зека захистити…

 • Захарченко Роман says:

  Цілком погоджуюся як з Юрієм, так і з Дашкевичем!
  Про цю “невідповідність” я вже проінформував владу.
  Найсмішніше наступне. по-перше, що мало хто цим питанням переймається. По-друге, що власне той історичний документ 1543 року зі згадкою про Черняхів – головну підставу “святкувань”, зараз вам не пропродемонструють, ані у РДА, ані в селищній раді… Казатимуть, що існувала якась там “польська люстрація” (це в часи панування ЛИТВИ, панове…). Відтак головний “аргумент” в питанні датування звучатиме так – “ми десять років тому відсвяткували 460 років, значить цьогоріч – 470!”.
  Справді, як історик можу стверджувати, Черняхів вперше згаданий у люстрації Житомирського замку 1545 року. Існування “документа” 1543 року викликає в мене великі сумніви і хотів би на нього поглянути З ВЕЛИЧЕЗНИМ ЗАЦІКАВЛЕННЯМ. Найкращий фахівець із цього питання – київський історик Володимир Кравченко. Втім, в нього ніхто не консультувався…

 • Азгор says:

  Колись був “Помаранчевий майдан”- грандіозно з маштабом “кинули” весь Українського народ,нахапались,накрались,докерувались. Діло йде до виборів-2015,ті самі брехуни у яких ” ці руки не крали”!!!, тепер переіменувались,перефарбувались,із “Единої України” в “Свободу” і “Батьківщину”, На Майдані хто стояв поряд з Ющенком,хто при ньому був прем’еркою,на трибуні Майдану стояли одні і ті самі, але вже тепер переіменовані і які фінансуються Заходом, а якщо непройдуть в 2015, а “Дядько Сем” вміє грощі рахувати тоді… І наше Черняхівське, нерозумне “телятко” і воно попленталось в політику,як казала Верка Сердючка по ведучого телебачення Малахова, – Подиви Малахов-вичухався, так само і Юра ходив в школі і після як мишка бо батька боявся, той працювати заставляв, а це… аж страшно посаду називати- Голова районної… , а сам чомусь і газеткі “втюхує” а по бугалтерії мабуть якийсь член районної… рахується і зарплату отримує, шкода такий великий а в казки вірить.

  • генерал Черняховський says:

   Комент просто з камяної доби – обчитався даунецько-татарське “Сегодня”?!! Хто з ЄУ у ВО “Свобода” і хто з Заходу її фінансує конкретно – бігом-но скажи?!! ЄУ стояла на Майдані??!! Чи Тягнибок був на Майдані???!!! ОППА!!! Закусувати треба, коли частує ПР) На Гуйві з нетерпінням на вас чекають із розпростертими обіймами… Йди бухай далі))

  • генерал Черняховський says:

   А от стосовно “брехунів” адвокатові ПР краще б прикусити язика, вірогідно не всі на окрузі Жура ще знають, який в них “народний об(іс)ранець” веоикий борець за правду.
   Тож, нагадаю нещодавні відомі події. Після того, як 18 травня на мінігу в Києві найнята ПР банда відморозків Вадіка “Румуна” напала на журналістів, і нападників ЗА ДВІ ГОДИНИ спільними зусиллями оперативно вирахувала інтернет-спільнота (що доведено на фактах), наші “доблесні” борці за правопорядок жували соплі та шукали відмазки). То “неспростовним доказом” наступного дня стала заява не кого іншого, як …саме Журавського, що від імені влади хвацько “парирував” громадський осуд (вірогідно він мірило істинності), заявивши, що влада, мовляв, не має до білоцерківських гопників жодного стосунку… Всі докази є в мережі…
   Воістину – яка отара, такий і чабан))
   А ви – про брехунів…

 • Я знАв батька юри малашеича.Порядна була людина.І в кого вдався ЮРА.Настоящі УКРАІНЦІ клянуть бендерівців.А він іх хвалить. ГАНЬБА.

  • генерал Черняховський says:

   “Настоящі” українці вітаються “Слава Україні”! Я так само хвалю!! Читайте далі свою пожовклу “Правду” і “Короткий курс історії КПСС”, діду…

 • КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ

 • Азгор says:

  Вельмишановний Пане Черняхівський Генерал (Воднокопитна авіація) ПР-фінансує Р.Ахметов (офіційна заява по телебаченню),”Удар”- Кличко (сам сказав), скільки разів журналісти ставили питання Яценюку,Тягнибоку- хто фінансує їх партії…!!!?

 • генерал Черняховський says:

  “Черняхівський генерал”… Знати історію середини 20 століття треба, шановний…
  У Черняхові така гарна традиція “відповідати” питанням на питання, так?! Чи вам замало питань було від мене перед цим? То є ПЕРЕВІРЕНІ ДАНІ, ЩО до справи причетний “дядько Сем”?! Щодо джерела фінансування “Свободи” була стаття щойно минулого тижня, вчіть матчастину, шуршіть мережу, Азгоре)!

  • Азгор says:

   Вельмишановний Генерал, “Стаття”- ???, у мого сусіда на хліві слово з трьох букв… написано, а в хліві … виявилос- дрова!!!, папір все витерпить, у відношенні Тягнибока скажу одне ” Чорт Із табакерки”, коли бувші лідери майдану обіс…, треба було вишкребти щось нове і несподіване (чим бредовіше- тим вірогідніше). І особисто для Вас,Російске незалежне видання… ” Деньги на содержание Украинских опозиционных партий, поступают из Запада через офшоры… потому что економически сильная, со своим развитым производством и сельским хозяйством конкурентноспособная Украина в союзе с Белорусью и Росией для Запада составляет угрозу, Украина САМА сможет диктовать свои условия Европе.”

   • генерал Черняховський says:

    Дякую за “вичерпну відповідь”… Високоповажний опоненте, звиняйте, що змусив потурбувати… Ви така зайнята птаха (звісно неводнокопитна), що відслідкувати питання, що ЇЙ цікаве, можливо тільки неодмінно відшукавши, розжувавши та поклавши їй до рота. Чи неупередженість не в крові? Мої питання щодо ЄУ та Тягнибока на Майдані вже покрилися мохом…
    2. Парафрази щодо «лідерів майдану», котрі щось там «вишкребли» – це все мильні бульбашки для баби, що торгує насінням на базарі, і такі само «три букви» на сусідовому заборі, шановний… І «вбивчий» епітет «Російске незалежне видання» такі само «три букви»… Чи останнє «видання» не має назви?
    По-перше, визначення «украинские оппозиционные партии» можна «крутити» в міру зазомбованості сірої речовини (зокрема, зауважте, воно суперечитиме вашому ж (!) одкровенню про Кличка та «Удар»). По-друге, слухайте, а я й не знав, що Захід – це виключно «дядько Сем», хехе))!
    Власне, дивуватися нема чому: тиждень тому вами заявлялося, що «…на трибуні Майдану стояли одні і ті самі, але вже тепер переіменовані і які фінансуються Заходом». Але чи дружить автор цього епохального узагальнення з головою?! Подивимося: серед лідерів Майдану був, наприклад, якщо пригадати …А. Кінах, то що – «викрили» затятого брехуна, фінансованого Заходом?
    3. От справжнім «вишкребком» донецьких стала Королевська – це ніхто не заперечить, але профукала шалені «інвестиції» «татарина».
    4. В тому-то й річ, що той «папір» незвичайний – а контрольовані владою «Негодня» чи «Вести», котрі повідомили, що «джерелом» фінансування ВО “Свобода” є начеб збут карпатського лісу (просто переспів ранішої статті – http://glagol.in.ua/2013/03/27/odesskaya-opg-svoboda-finansiruetsya-za-schyot-vyirubki-karpatskih-lesov/)
    Тепер щодо того «скільки разів журналісти ставили питання Яценюку,Тягнибоку- хто фінансує їх партії…!!!?». Може не знаходилося, бо …просто не шукалося?! От вам «питання журналістів» і відповіді – http://www.profi-forex.org/novosti-mira/novosti-sng/ukraine/entry1008160708.html. «Ищите – и да обрящете!»
    Таким чином, як казалося в одній нетлінній картині 1960-х – «Диагноз товарища Саахова подтвердился»…

 • Паша says:

  генерал Черняховський,така ти больна,тобі б до вашої зечки

  • генерал Черняховський says:

   Овва, не знав, що особливо проблемних пацієнтів з Гуйви на вихідні відпускають додому)… Чи просто до палат вже провели wi-fi))?! А ти така розумна, «трактористка-стаханівка» Паша Ангеліна, що навіть не знаєш – де на клавіатурі знаходиться знак питання чи оклику… Просто “пальцем – у небо”: «зечка» така тамо «ваша», як і «наша» (не знав, що маю партквитка БЮТу)!! Піди-но порахуй євреїв у «ригів» для початку…

Залишити коментар

Gallery
1 2 8 img_6080
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031