У ЦВК уточнять результати виборів на округах Журавського та Пєхова

ЦВК зобов’язала окружні виборчі комісії в 13 округах скласти уточнений протокол про підсумки голосування на виборах Верховної Ради до четверга.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центрвиборчкому.
Йдеться про округ №116 (Львівська область), де зі значним відривом перемогла кандидат від “Свободи” Ірина Фаріон.
Також ідеться про округ №66 в Житомирській області, де переміг з незначним відривом Віталій Журавський, щодо його результату було виявлено невідповідності в даних на сайті ЦВК.
Ще один округ в Житомирській області – №64, де регіонал Пєхов переміг комуніста.
Решта округів, де просять уточнити бюлетені – округи, де перемогли опозиціонери.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

13 коментарів to “У ЦВК уточнять результати виборів на округах Журавського та Пєхова”

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Коментарі відсутні.

 • Галич says:

  їм нарахують ще більше голосів як було.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  без коментарів

 • Председатель окружной избирательной комиссии одномандатного округа №66 (Малин) Галина Мороз сообщила Житомир.info, что у Центризбиркома нет претензий к протоколу об итогах голосования.

  «Я только что разговаривала с кураторами из Центризбиркома – к нашему протоколу претензий нет, там все четко и правильно. Можете перезвонить в приемную Магеры (зампредседателя ЦИК) и уточнить», – сказала Галина Мороз.

  По информации председателя ОИК №66, комиссия получила 172 920 бюллетеней для голосования по одномандатному избирательному округу, количество избирателей, которые получили бюллетени для голосования за кандидата-мажоритарщика – 102 353.

  В итоговом протоколе Малинского окружкома указаны результаты, которые на данный момент опубликованы на сайте Центризбиркома. По мажоритарному округу №66 приняли участие в голосовании 99 542 человека.

 • Golos narody хватит копать с нета быстро печатать “нужную только вам” ,непроверяную информацию

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  На справді з Миколою можна погодитись 66 овк не числиться в переліку окружних комісій до яких апелює О.О тобто в яких відбулось розходження між первинними протоколами з мокрими печатками та зведеними протоколами отриманими Центрвиборчкомом від нижче зазначених комісій, себто зі сфальсифікованими результатами волевиявлення , ні чого не зазначається на офіційному сайті во”свобода” про якесь додаткове уточнення щодо результатів виборів на Галичині в окрузі де перемогла пані Фаріон. Я по всеможливих джерелах пробував знайти 66 – все марно .Це все нагадує політичне замилювання очей , або як його називають політологи “каскадною фальсифікацією”. Тут необхідно виділити декілька деталей : 1 ЦВК скільки завгодно до моменту офіційного оприлюднення результатів виборів може вимагати різні уточнення , докази , експертні оцінки,повторні перегляди скарг,заяв,актів ,власних думок , робити свої висновки щодо роботи утворених ними комісій , але прицьому це ніяким чином не буде впливати на данні що знаходяться в протоколі ОВК про підсумки волевиявлення. 2 Верховна рада 232 голосами парламентарів прийняла рішення замість проведення перевиборів в скандальних округах, а ж ні як не передбачено “Законом України про вибори народних депутатів”,натомість доручити ЦВК лиш повторно вивчити матеріали до 9 листопада ,про що власне ідеться в основному тексті цього повідомлення та в моєму коментарі. ПРИНАЙМІ ВИМОГА МАЄ БУТИ ТАКОЮ : СКАСУВАННЯ ОСТАТОЧНИХ РІШЕНЬ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ОНОВЛЕНИХ ПІДСУМКІВ ГОЛОСУВАННЯ НА ОСНОВІ УТОЧНЕНИХ ДАННИХ З ПРОТОКОЛІВ З МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ З КОЖНОЇ ДВК , ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА РУКАХ ЯК В ЧЛЕНІВ ДВК ТАК І В ЗАЦІКАВЛЕНИХ КАНДИДАТІВ ДО В.Р. ОВК ЗОБОВ*ЯЗАНІ ВІДМІНИТИ СВОЇ ПОПЕРЕДНІ РІШЕННЯ ВІДПОВІДНО СКАСУВАТИ ПРОТОКОЛИ ДО СИХ РІШЕНЬ , ТА ПРИЙНЯТИ НОВІ , ЗІ СКЛАДАННЯМ НОВИХ ПРОТОКОЛІВ ПРО ОСТАТОЧНІ ПІДСУМКИ РЕЗУЛЬТАТІВ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ. Та все це в сфері казки і фантастики, нажаль влада вибрала тактику затягування часу та замилювання , як казав генеральний секретар цк кпсс М.С.Горбачьов (1985-1991) :”А веть перестройку то можна и забалтать”.

 • Невірич says:

  Гарний комент Юрій. Але в мене виникає одне питання, як до цього ставляться інші “опозиційні” сили – УДАР та й таж сама “Свобода” адже Добряк був єдиним кандидатом і від неї також. А Озерчук був єдиним кандидатом ще й від УДАРУ, адже кандидат по 64 зняв свою кандидатуру. Невже всім пофіг?

 • Солоха says:

  Видно всі чекають рішучих дій тільки від Добряка, аякже Рудченко та Білозір. Адже їх голоси вкрали також?

 • Вірний says:

  Добряк зі своїм, правильним вихованням, вже другий тиждень сидить в Києві зі своїми юристами. Сподівається наївний на “закон”

 • peterson says:

  віддали перемогу…, напрошується питання за яку ціну?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Я не знаю який там стан речей по 64 , знаю лиш що ні один ні другий не є принциповими округами для опозиції підтверженням цього можна навести приклад з відсутністю боротьби за чесний результат. Скорш за все Верховна Рада України 7 скликання буде працювати не в повному складі принаймі на початку свого існування , а Конституційний Суд все це гарно витлумачить як “конституційну норму” , це для нього не вперше. А може Журавський З Пеховим стануть тушками і перейдуть до опозиції? Все можливо навіть я не впевнений в собі що не зраджу своїй дружині особливо з Оксаною Білозір ще й за чималі гроші , а чому б і ні , і задоволення і прибуток .Як мовить прислів*я поєднуючи корисне з приємним. І нарічуть мене тоді приподобним і святим Арієм Прибілозіром архіполітмандатом Троковицьким та Черняхівським.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Доповнення : Як повідомляє Перший житомирський інформаційний портал з посиленням на Українську правду та Українські новини дійсно ЦВК зобов*язало 66 овк де перемогу отримав Журавський надати до четверга уточнений протокол про підсумки голосування оскільки існує розбіжність в цифрах та данних протоколів, але округ не визнається як проблемний .Натомість кандидат від опозиції Євген Добряк заявив про те що його перемогу вкрали, але до суду поки не звертається позаяк самостійно вивчає проблему йдеться в повідомленні далі.

Залишити коментар

Gallery
24 122 100_1507 100_1565
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930