![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Дитячий ігровий майданчик споруджується приватним підприємцем Олегом Криницьким. Зокрема вже побудовано фундамент під капітальну огорожу об’єкта. Учора на новобудову завезли обладнання майданчика: гойдалки, гірки, лавочки та інший інвентар.
Нагадаємо, що біля районної лікарні Олег Криницький власним коштом спорудив автобусну зупинку. Також черняхівці вдячні йому за ритуальний майданчик на кладовищі.
В Україні до революції було багато меценатів і спонсорів. Добре що в наші дні вони також є.
Жаль тільки, що в Черняхові таких криницьких не знайдеш
Судячи з невпорядкованості території, майданчик відкриється ще не скоро.