![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
“Укрінформ” розповідає про пограбування банкомата “Приватбанку” в Черняхові. Начальник відділу Департаменту Державної служби охорони /ДСО/ при МВС України Світлана Павловська повідомляє: “Працівники ДСО затримали чоловіка, який у ніч на суботу пограбував два банкомати”. За її словами, зловмисник проник через вікно до відділення “Приватбанку” у Черняхові і, зламавши банкомат, забрав із нього касету з грішми.
Через годину сигнал тривоги надійшов із магазину “Фуршет” у Малині, де також було виявлено пограбований банкомат.
Як розповіла речниця, невдовзі працівники ДСО зупинили підозрілий автомобіль, який у нічну пору намагався швидко виїхати з міста. “У салоні авто було виявлено 28 тисяч гривень, а водія затримано за підозрою у пограбуванні банкоматів”, – зазначила Павловська.
А де Приватбанковська охорона була? Спала?
Охорона приватбанка була на мітингу до початку війни.