Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Історія Черняхівщини Анатолій Мельниченко Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир Благодійність Василь Капустін Волейбол Волонтери Воїни світла Декомунізація День Незалежності України Дзюблик Земляки Конкретні справи Ксаверівка Мистецтво Наші земляки Некраші Новопіль Павло Дзюблик Партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Ремонт доріг Рій "Характерники" Сходи сіл Технічний ліцей Троковичі Україна - це МИ ФК "Технічний ліцей" ЧРГО "Україна - це МИ" Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівська гімназія Черняхівська селищна рада Черняхівська школа Черняхівський районний будинок культури Юрій Малашевич вибори відпочинок команда КОНКРЕТНИХ СПРАВ місцеве самоврядування новини пожежа поліція районна рада спорт футбол

Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

У Черняхові свободівці ініціювали демонтаж пам’ятника Леніну

Черняхівська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” ініціювала збір підписів мешканців району за демонтаж пам’ятника Леніну, що стоїть на майдані Рад у Черняхові.
Під час проведення акції розповсюджуються партійні газети та здійснюється запис прихильників національної ідеї, також черняхівці отримують інформацію про діяльність місцевого осередку ВО “Свобода”.
“Пам’ятник Леніну в центральній частині селища міського типу досі стоїть як символ знущання більшовицько-комуністичного режиму над українським народом. На двадцять першому році Незалежності настав час нарешті прибрати з нашої землі опудало ідеолога масового терору та винахідника концтаборів”,- зазначив голова Черняхівської районної організації ВО “Свобода” Юрій Малашевич.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (11 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

26 коментарів to “У Черняхові свободівці ініціювали демонтаж пам’ятника Леніну”

 • peterson says:

  Я-за!!! Давно пора! Чому б не поставити памятник Немиричу, лікарю Верещаку, Дашкевичу, Мовчану чи ще комусь із відомих людей Черняхівщини на головній площі району?

  • реаліст із замосту says:

   Я не знаю насчєт Немиричів чи Дашкевичів… ЖИДИ ЯКІСЬ…Розказувала моя прабаба, замощанка, що під час війни біля залізничного полотна Верещак з компанією хотіли вкрасти мідного кабелю і здати на метал, а німці їх зловили, батогами по сраці надавали, а комуністи зробили їх героями, бо в черняхові не БУЛО ГЕРОЇВ.Якщо ми будемо ставити пам”ятник крадіям металу, то нам треба робити цілу алею… А Мовчан з Зорокова, щоб не служитит в армії, взагалі втік в Америку (попитайте старих людей в Зорокові, або почитайте його “Записки лікаря” Черняхів ще не заслужив свого героя, так що ЛЕНІН йому якраз і підходить…

 • Черняхівець says:

  Давно пора.

 • Вован says:

  Ага, а замість його поставити памятник Пєхову. За значний внесок у розвиток Черняхівщини.

 • Черняхівець says:

  …смішки смішками,а цього чувака треба знімати.

 • Роман. В says:

  Я тоже за, по-тому, что кроме фразы -“Учится, учится, учится”, больше, для украинского народа он не сделал и не сказал, а плохого… , НАМ ЭТОГО ХВАТИТ!!!
  А кому ненравится эта идея, пускай заберут его себе во двор, домой и поклоняются!!!

 • zemlak says:

  А чому не продати і його? Поповнився б місцевий бюджет! Я знаю хто купивби!!!

 • Юрій says:

  Я також за, давайте поставимо пам’ятник нашим «Свободівцям» щоб людям було де сходити по малій чи великій нужді, щоб нашій партії було біля кого збиратися, щоб наш народ бачив даунів Черняхівщини які хочуть нічого не зробивши тільки ламати. Ви дауни (свободівці) спочатку щось постройте а потім вже приймайте такі рішення. Я надіюсь що після цього коменту у вашій партії появляться нові члени однодумці.

  • Сергій Поліщук says:

   Юрій, так це саме ви обкакуєте й обпісюєте все навкруги? А я думаю – хто? А тепер ще й під памятником захотіли… От біда, то для таких ленінців, як ви, треба не монументи в центрі ставити, а нужники. То ініціюйте будівництво туалету в центрі Черняхова, а ми з Пеховим поможем.

  • Черняхівець says:

   ти вважаєш що наявність пам. леніна в нашому містечку,є очпуїтєльним надбанням громади?!…

 • Юрій says:

  Вельмишановний Сергій Петрович якщо Ви досі не знайшли людей які це роблять у вас під носом то грош вам ціна, ви прослідкуйте за своїми підлеглими и побачите що саме вони підмочують не тільки репутацію адміністрації а ще й її стіни та пам’ятники історії. Що стосується Вашого товариша Пєхова то хай спочатку розбереться зі своїми працівниками, перестане з них знущатися віддасть їм зарплату і навчиться посміхатися щиро а не так як він вміє. На скільки я володію інформацією то те що ви зі своїм товаришем падаєте на коліна перед народом Черняхівщини це дає негативну оцінку його діяльності. Тому Сергій Петрович спочатку розберіться зі своїми підлеглими які дозволяють собі на весь центр вмикнути музику і з п’яними мордами виходити з адміністрації – це позор Вам як керівнику і як очільнику нашого району

 • Черняхівець says:

  …а Сергій Петрович краще помовчав би…

 • Чивешапам says:

  Свою слабкість кожна нація намагається оправдати космополітизмом та інтернаціоналізмом, заповнює свою духовну пустоту зовнішніми чинниками .Ми нажаль є жертви сссрівської массової свідомості. діждемось що владімір ілльіч заміниться владіміром владіміровічєм отоді за свої підписи будемо в путінських концтаборах єдіного і нєділімого русского міра

 • Eminem says:

  Ленін – ганьба, жид, комуніст. Питання не в тому хто буде замість нього стояти в центрі міста, а в тому, що людина, яка визнана ворогом нашого народу, хоч і посмертно, не може увіковічнено стояти на центральній площі. Той, хто замордував сотні наших співвітчизників повинен мати і відповідне ставлення. Хтось з вас бачив пам*ятник С.Бандері у Москві, чи у будь-якому москальському містечку???

 • гість says:

  Перше “опудало” в Черняхові це і є голова “Свободи”, судячи з його ініціатив і міркувань. А на рахунок “жидів” – то більшість з них зробили значно більше для розвитку Черняхівщини ніж різні “Свободівці”,”рухівці”, “помаранчі” та інші подібні діячі.

 • Чивешапам says:

  УНР,и ее так называемую центральную раду необходимо срочно ликвидировать,как сипаратистов,иначе потеряем всесвоиюгозаподные губернии и допустим украинизацию регулярной армии (грудень 1917р Петроград голова раднаркому РРФСР В.І.Ульянов(Ленін)

 • Чивешапам says:

  Украина єто неестественное,и надеюсь временное историческое образование ,и єту ошибку нужно исправить (В.В.Путін.2012 р)

 • Чивешапам says:

  Чи справедливо зносити споруду якщо ті хто її хочуть знести її не ставили. Доречно запитати ,а чи будували більшовики церковні храми котрі з сатанинською ненавистю руйнували і на їх місце ставили свої ідейно-культові опудала . Дослівно виконуючи слова “інтернаціонала”-“…до основанья старый мир розрушим…”тож нумо не відставаймо від комуністів відплатимо ,відновивши історичну справедливість

 • Чивешалам says:

  Де велась трудова книжка леніна в першій пол 1917 р ,в смольному чи в концелярії німецької військової розвідки , я думаю що в нього як справжнього єврея їх було дві , на всяк випадок.

 • Чивешалам says:

  Всередині І світової пожвавилась співпраця імперських спецслужб з революційними та терористичними формуваннями в середині країн-противників для дестабілізації внутрішньої обстатановки .Велась потужна матеріальна підтримка, фінансова та моральна .Більшовики на чолі з леніном не виключеня ,а навпаки ,тому кобу прийшлось включити в склад цк рсдрп(б) ,оскільки для перевороту фін забеспеченя гарантували німці та хасидо-массони , і кримінально -експропріаційний талант джугашвілі потрібан був вже на вищому рівні

 • гість says:

  “Шановний”, Чивешапам,замість того,щоб розкидатись чужими висловами,краще б висловили свою власну думку,якщо вона у вас є…цікаво,чи думаєте ви про те,чиєю спадщиною ми до цього часу користуємось в т.ч. і ви?

 • Чивешалам says:

  з вами дорогий госте цікаво вести диспут,ви глибокий інтелектуал , коли знаєте чужі вислови, я тількі не розумію що ви цінуєте більше: тоталітаризм,правду ,чи монументальне мистецтво.Вам для довідки: 33-40рр сссср вилучений в голодних селян хліб постачає до хай націонал ЗАТЕ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ німечини викормлюючи ініціатора 2-світової.79-89рр напад на Афганістан-як результат сотні тисяч загиблих та скалічених українських хлопців , тупориле керівництво на ЧАЕС-аварія 1986 р наслідки ви знаєте. Тупоголова міліорація, молдаванські дороги , ЖКГ ітд ,ітп.Подяка всім бувшим комунякам від леніна до………….. … Януковича. і на далі вчиться -двійошник вивчитесь будемо спілкуватись поки що ви мені не цікаві .

 • Я не москаль says:

  Пане *гість* запевняю вас, що тип людей, які міркують подібно вам будуть першими підвішені за вуха на майдані незалежності у НОВІЙ УКРАЇНІ через деякий час. Поразка корупційно-олігархічного клану неминуча і ви будете страчені разом з ними!!
  Слава УПА
  Україні хвала
  Смерть комуністу
  Москалю ганьба!

 • Емінем says:

  Схоже, що всі, хто проти демонтації пам*ятника Леніну – колишні комуністи, комсомольці, зомбі і люди, у яких замість мізків у голові сеча собаки.!!!

 • Чивешалам says:

  Бавон лєніна котрий займає певну висоту носить собою сакрально-культове значення . Хто вивчає БІБЛІЮ знає як впливають подібні язичницькі залишки на душу людини,науковою мовою на свідомість та розсудок.Тобто випромінює певну енергетику на підсвідомому рівні, вже в свідомості ця енергетична субстанція (потойбічний духовний бісівський контроль) створює закрите інформаційно-енергетичне поле – (стереотипи,параної, залежності, псих захворювання, і як одну з найскладніших форм ІЕП- одиржимість )
  Сучасна наука ще не розкрила всі таємниці подібних явищ
  наприклад коли священник молиться над звичайною водою вона набуває певних властивостей тобто спочатку вбирає ,а потім випромінює певну позитивну енергетику притому ,що час випромінення в сотні раз довший ніж час поглинання .

 • Порядок! says:

  … пам”ятник знесем,а що поставим на ций територии?

Залишити коментар

Фізкультура і спорт – один із пріоритетних напрямків роботи народного депутата України Павла Дзюблика. Майданчик для пляжного волейболу на стадіоні «Колос», тренажерне обладнання для Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи вартістю 100 тисяч гривень, тренажери для Головиного, квадроцикли для Черняхівської станції юних техніків – ці проекти вже реалізовано. Настав час для встановлення на Черняхівщині сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри в баскетбол, волейбол, великий теніс. Де йому бути? Вирішувати вам.
Опитування

Оберіть місце встановлення голосуванням до 1 червня:

 • Черняхівський стадіон «Колос» (44%, 34 Голосів)
 • Масив«Хлібодар» (12%, 9 Голосів)
 • Стадіон за колишньою студентською їдальнею (9%, 7 Голосів)
 • Головине (5%, 4 Голосів)
 • Некраші (4%, 3 Голосів)
 • Високе (4%, 3 Голосів)
 • Вільськ (3%, 2 Голосів)
 • Масив «Меліоратор» (3%, 2 Голосів)
 • Андріївка (3%, 2 Голосів)
 • Забріддя (3%, 2 Голосів)
 • Новопіль (3%, 2 Голосів)
 • Селець (3%, 2 Голосів)
 • Селянщина (1%, 1 Голосів)
 • Крученець (1%, 1 Голосів)
 • Горбулів (1%, 1 Голосів)
 • Велика Горбаша (1%, 1 Голосів)
 • Троковичі (1%, 1 Голосів)
 • Бежів (0%, 0 Голосів)
 • Сліпчиці (0%, 0 Голосів)
 • Стирти (0%, 0 Голосів)
 • Федорівка (0%, 0 Голосів)
 • Новосілка (0%, 0 Голосів)
 • Пекарщина (0%, 0 Голосів)
 • Очеретянка (0%, 0 Голосів)
 • Нові Сали (0%, 0 Голосів)
 • Ксаверівка (0%, 0 Голосів)
 • Клітище (0%, 0 Голосів)
 • Іванків (0%, 0 Голосів)
 • Жадьки (0%, 0 Голосів)
 • Дівочки (0%, 0 Голосів)
 • Вишпіль (0%, 0 Голосів)
 • Видибор (0%, 0 Голосів)
 • Зороків (0%, 0 Голосів)

Всього голосів: 77

Loading ... Loading ...
До річниці відкриття черняхівського магазину «Твоя мобілка» стартували акції для покупців аж до новорічно-різдвяних свят. Розпродаж музичних колонок (ціна від 150 грн), іграшок «Антистрес». При покупці смартфона - стартовий пакет «Київстар» з інтернетом у подарунок. При купівлі товару на суму більше 500 грн - навушники в подарунок. І ще багато чого. Завітайте – не баріться.
Випадкове фото
31 33 100_1528 dsc_0869
Архів новин
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Курс валют