![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Продовжуються ігри чемпіонату Житомирської області з футболу. 2 липня команда Черняхівського району «Черняхів» зіграла з футбольною командою «Штурм» (Олевськ) із рахунком 3:0. Гра для черняхівців була виграна ще до самих спортивних перегонів – принаймні таке враження складалося перед матчем.
У суботу, 9 серпня, ФК «Черняхів» зустрінеться з ФК «Стрибіж»- Червоноармійський р-н. Гра відбудеться на стадіоні «Колос».