![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Цьогоріч найпопулярнішим ВНЗ області визнано Житомирський державний університет імені Івана Франка. Саме цього літа на його подвір’ї з’явився фонтан. Він являє собою відкриту книгу, з-під якої струменить вода.
Фонтан створили наші земляки – будівельна бригада із села Троковичі. Будівельник Валерій розповів, що фонтан був зведений у стислі терміни – буквально за 2-3 тижні.
Студенти вже охрестили фонтан «плакучою книгою». От лишень незрозуміло, чиї це сльози – викладачів чи студентів. Серед останніх, до речі, багато вихідців з Черняхівщини.
Гарний фонтан, але в Черняхові кращий.