![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Центрвиборчком 23 вересня зареєстрував двох кандидатів в одномандатних виборчих округах Житомирської області.
Відповідні постанови опубліковані на сайті ЦВК.
Зареєстровані кандидати-мажоритарники по округах Житомирської області:
округ №64 (Коростень) – Озерчук Андрій Миколайович, народився 9 червня 1968 року в селі Червона-Волока Лугинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, Державний концерн “Укрторф”, член Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
округ № 66 (Малин) – Дзюблик Павло Володимирович, народився 18 вересня 1979 року в смт Черняхів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Черняхівська районна державна адміністрація, безпартійний, проживає в смт Черняхів Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Нагадаємо, що станом на 22 вересня були офіційно зареєстровані 23 кандидати по мажоритарних округахЖитомирської області: Олександр Коцюбко, Олександр Величко, Юрій Бобер (округ №62), Анжеліка Лабунська, Павло Жебрівський (округ №63), Володимир Пехов, Михайло Кізюк (округ №64); Сергій Суров, Віталій Бойчук, Володимир Литвин (округ №65); Віталій Журавський, Володимир Гук, Яніна Кремпіц, Василь Баранівський, Іван Литвин, Владислав Музира, Валерій Варивода, Олександр Вареник, Микита Коцуба, Юрій Яремчук (округ №66); Віктор Развадовський, Володимир Кропивницький, Сергій Адам’як (округ №67).
Вітаємо Вас, Павло Володимирович!!! Черняхівщино та увесь Малинський округ – тепер маємо за кого голосувати!!!
Павла в депутати!