![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Погода не порадувала черняхівців на День Незалежності України, проте спортивні змагання на стадіоні «Колос» таки відбулися. Вони стартували футбольними матчами ветеранських команд Черняхова, Селянщини й збірної північних сіл Черняхівщини, до якої увійшли представники Андріївки, Очеретянки, Коростелівки, Жадьок, Салів. Найсильнішою виявилася саме ця збірна команда, яка й перемогла в турнірі ветеранів.
Змагання з армспорту, хоч зібрали й небагато учасників, проте відзначилися азартом. Серед дорослих в абсолютній ваговій категорії переміг кандидат у майстри спорту з шашок і гирьового спорту Анатолій Солдатенков, серед юнаків – Сергій Сич, серед дівчат у різних вагових категоріях – Катерина й Марина Павліченки.
Проте основна увага вболівальників зосередилася, звичайно, навколо фінальної гри чемпіонату району з футболу. Команди Черняхівської ДЮСШ та селянщинський «Темп» змагалися на рівних. Тож долю гри вирішили пенальті – і перемогу святкували черняхівці. Протягом усього матчу лив холодний дощ, але він не зміг зупинити ні футболістів, ні вболівальників. До кінця гри злива посилилася, тому кубок і медалі голова райдержадміністрації Павло Дзюблик і заступник голови районної ради Олександр Гибало вручали вже в приміщенні. Команди-суперники привітали одна одну.