![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Свята минули, і можна спуститися на землю. А на землі – ті самі історії. Хоча є й деякі новини: річка, яка витікає із черняхівського водогону і протікає по вулиці Леніна, звернула на вулицю Калініна і прямує в напрямку санепідемстанції. Ця річка імені Бабицького і Проценка явно прокладає собі шлях у неправильному напрямку: усі знають, що головний санітарний лікар району Валерій Радчик не раз піднімав питання ліквідації цього «стихійного лиха» на апаратних нарадах у райдержадміністрації, звертався до селищного голови і керівника комунальної служби. А ті, в свою чергу, нерозбірливо щось відповідали – нічого конкретного. Тож новоутворена річка мала б текти в напрямку майдану Рад, щоб десь там її урочисто вийшли стрічати ті, чиї почесні імена вона носить. Та й заодно порахували, на скільки більше тепер доведеться черняхівцям платити за воду, адже вартість води, яка біля двох місяців розтікається вулицями містечка, мабуть розділять на всіх.
Я дивлюсь, у Бабицького якась нездорова тяга до води – то він на фонтан 17 тисяч виділяє, то спокійно дивиться, як два місяці протікає водопровід, то якісь оборудки навколо ставка влаштовує… Може скоро в Черняхові побудують аквапарк?