![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Черняхівські козаки долучилися до богоугодної справи: взяли участь у відкритті нового храму в селі Кам’янка Олевського району. Церкву освятив Віссаріон – Митрополит Овруцький і Коростенський.
У цьому селі проживає майже півтори тисячі чоловік. Козаки Олевського куреня МГО «Козацтво запорозьке» допомагали в спорудженні Божого храму. Нині ж вони сприяють ще й будівництву церкви в самому Олевську.
Таким честь і хвала!Зато наші(черняхівські козаки) тільки маскарадом займаються!Хочу запитати,що корисного зробили для Церкви??????
Як я розумію черняхівські козаки це “Запорозьке Козацтво”, а козаки підтримують правосдавну канонічну віру , а не “раскольницькі” церкви і секти…