Черняхівський селищний голова Іван Бабицький звітуватиме перед громадою 20 лютого

Черняхівський селищний голова Іван Бабицький звітуватиме перед громадою 20 лютого

У середу, 20 лютого, у приміщенні районного будинку культури відбудуться загальні збори уповноважених представників громадян за місцем проживання. Початок – о 14.00. У порядку денному – звіт селищного голови І.В.Бабицького про роботу та виконання програми соціально-економічного розвитку території.

На заході також звітуватиме і дільничний інспектор міліції.

Селищний голова просить звертатися із зауваженнями та пропозиціями в селищну раду.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Черняхівський селищний голова Іван Бабицький звітуватиме перед громадою 20 лютого”

 • Амбуланс says:

  Круто, будуть розповідати про лавочки, зупинки та фонтан. Обовязково потрібно прийти послухати.

 • Шлапачок says:

  Знову Бабицький буде “вкючать дурня”, мекать і букать, путати грішне з праведним! ПРИЙДІТЬ І ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ЦЬОМУ ДІЙСТВІ!

 • Азгор says:

  Наш шановний Голова: цитую його слова “-кладу руку на серце,до 1 вересня до нової школи, що відкрилася буде заасвальтовано дорогу”, більше року пройшло а дороги … “поклав…, нормально”.

 • Юрій Малашевич. says:

  Я вас можу запевнить що відбудеться висвітлення та констатація очевидних фактів , за присутності очевидних представників громади , чиновників , депутатів різних рівнів тощо. У відповідності до ст 38 Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні.”Про статус депутатів місцевих рад “. Розділу 3. Статті 42. “Повноваження сільського, селищного, міського голови”. Пункту 4. В частинах: 11),18),19) . Пункту 5. В частині 7). Данні дії цілком відповідають формальному виконанню обов*язків селищного голови . Але для здійснення уповноваженими своїх обов*язків мають бути зформовані органи самореалізації населення . Тобто частина територіальної громади самоорганізовуєтьсяв ініціативну групу зкликає загальні збори обов*язково в протокольному режимі і обирає делегата. Це поперше , по друге в офіційному джерелі на разі це є наша “дуже цікава та улюблена” газета “Нове життя” повідомляється про це все , що не було зроблено. Промоніторте кожен чи відбувались у вас такі збори, в будь якому випадку все спишуть на вуличних депутатів. Я особисто зареєструю з ранку 20 лютого пропозицію до селищного голови піти з посади за власним бажанням і провести дочасні вибори селищного голови.

 • Я says:

  Звіт голови є останні роки універсальним: поміняв пару циферок у бюджеті – і готово. Як і щороку – не змоли, не було грошей, не встигли. поганому танцору…. щось як завжди заважає?

Залишити коментар

Gallery
4 24 31 100_1528
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031