![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Після спуску води для вилову риби ставок у Черняхові наповнюється водою. Представники рибінспекції запевняють, що вода була спущена «грамотно», що забезпечило поступове «перекочовування» риби у глибші місця.
17 жовтня було оформлено 4 протоколи на осіб, які незаконно виловлювали в ставку рибу. Інспекція зазначає, що з моменту підписання договору про співпрацю, зариблення водойми та розроблення Режиму рибогосподарської експлуатації (всі документи є у підприємця М.Ю.Васильєва) він – фактичний власник «живих водних ресурсів» ( в т.ч. і певної частини аборигенної риби) даного об’єкту. Тож будь-яке несанкціоноване, тим більше браконьєрське втручання є злочином, простіше кажучи, крадіжкою чужої власності.
Вода зійшла, а на берегах ставу залишилися «побічні результати» життєдіяльності – купи пластикових та скляних, часто битих, пляшок, інше сміття. Все це необхідно прибрати, на що знадобляться і робочі руки, і відповідна техніка – над цим зараз і працюють. З правого боку водойми, в парковій зоні біля «Камелоту», уже зібрано понад 90 мішків сміття
Доводилося також «воювати» з мешканцями прилеглої вулиці 70-річчя Жовтня, які несанкціоновано скидають в водойму каналізаційні стоки із власних будинків.
Ви впевнені, що наповнюється???? як на мене то швидше повністю висихає!!!!!!