![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Як ми вже повідомляли, приватний підприємець М.Ю.Васильєв, який ремонтує дамби на черняхівському ставку, зазначив, що діти та інваліди ловитимуть тут рибу безкоштовно. Крім цього, він пообіцяв своє сприяння в упорядкуванні другої частини ставка (за мостом), де рибалитимуть безкоштовно всі бажаючі, будівництві там за необхідністю гідротехнічних споруд. Поки ж що воду у цій частині повністю спущено, незважаючи на обіцянки Михайла Васильєва зробити це по мінімуму – лише для ремонту гідротехнічних споруд і часткового вилову риби.
Приватний підприємець зобов’язується впорядкувати і давно занедбаний черняхівський пляж та після відлову риби надати матеріальну допомогу всім дитячим дошкільним закладам Черняхова.
Ці плани на майбутнє після спуску ставка по повній – починають виглядати сумнівно.
А бідолашні лебеді?