![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Завтра, 23 січня, відбудеться сесія Житомирської обласної ради. Закликаємо жителів Черняхівщини приїхати під стіни обласної ради на майдані Корольова о 9.30.
Просимо підтримати активістів Майдану, на яких, попри обіцянки міліції та МВС, відбуваються постійні напади. Вимагаймо від депутатів обласної ради втручання в ситуацію та попередження кровопролитних наслідків.
Змусимо представників області звернутися до Верховної Ради та президента України з вимогою скликати позачергову сесію Верховної Ради, на якій відмінити «диктаторські закони», ухвалені та підписані гарантом Конституції 16 січня. Ці «закони» суперечать Конституції України, а тому не можуть бути виконані громадянами України.
ЩОДЕННО ЖИТОМИРСЬКИЙ МАЙДАН ЗБИРАЄ ГРОМАДЯН о 18.00 НА МАЙДАНІ КОРОЛЬОВА.