![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Волонтери Черняхівщини продовжують свою рутинну, але таку важливу роботу. Приїздять на 10-денні відпустки їхні родичі й друзі, просто воїни, яким вони відправляли передачі. І плачуть, і сміються разом, обговорюють план дій, коли хлопці знову повернуться на передову. Але і зараз волонтери не зволікають.
Від 7 серпня вони співпрацюють з відомою на всю Україну активісткою, що сама під ворожим обстрілом супроводжує передачі військовим на фронт. Це голова благодійного фонду «Всесвіт за майбутнє» Юлія Толмачова. Цього дня волонтери з Черняхова передали Юлією передачу черняхівцям, що входять до складу 30-ї окремої механізованої бригади.
Значні потреби у військових, що входять до цього підрозділу. З повним переліком необхідних речей ви можете ознайомитися у волонтерів, що чергують у Громадській приймальні райдержадміністрації, на районних сайтах, сторінках «Нового життя», а також взяти контактні дані Юлії Толмачової за потреби.