![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Так, держава виділила чималі кошти на озброєння, обмундирування, харчування та лікування наших бійців. Але воїни, однак, потребують уваги й допомоги земляків. Тому волонтери продовжують працювати, цього разу об’єднавши зусилля із активістами черняхівської районної громадської організації «Україна – це МИ».
Разом вони звертаються до черняхівців і жителів району долучатися до збору коштів у скриньки, встановлені в багатьох магазинах, закладах та установах Черняхова. Скриньки виготовлені викладачами й гуртківцями Черняхівського будинку дитячої і юнацької творчості з картону, наданого ТОВ «Рельполь-Альтера».
Скриньки встановлено в усіх перукарнях райцентру, приміщеннях «Укрпошти» й «Нової пошти», нотаріальній конторі Лідії Котенко, в кафе «АНЕЛО» й «Зустріч», в центральному гастрономі, «Міні-маркеті», універмазі, в «Максі» (продуктовому магазині), магазині квітів (колишньому «Оазисі»), магазині «Україночка», «Ванді», магазині запчастин (над «ПриватБанком»), в кіосках на ПМК.
Крім цього, усі жителі Черняхівщини можуть долучитися до акції «Великодні смаколики для воїнів» і принести 2-3 квітня в кафе «Золота теща» домашню випічку (пироги, печиво, паски), яка буде відправлена нашим бійцям.
Підтримаймо наших захисників!