![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Черняхівські гімназисти продовжили традиції випускників двох попередніх років і з колядками та щедрівками привітали своїх земляків. Вони відвідали оселі черняхівців, а також підприємства, установи та організації містечка. Цьогоріч лідерами гурту колядників-щедрувальників стали одинадцятикласниці Анна Іщенко та Наталя Шлапак.
Юнаки й дівчата вирішили, що цього року допоможуть вихованцям Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Що купити – узгодять із адміністрацією закладу. До того ж виступлять перед однолітками із зимовою казкою.
Вони є майбутня єліта України.