Черняхівські гімназисти побували у Верховній Раді України

І у Верховній Раді, і в Софії Київській. Ця екскурсія стала подарунком старшокласникам Черняхівської гімназії, котрі на новорічно-різдвяні свята колядували для місцевих дітей-інвалідів, збираючи кошти для їх лікування і продовжуючи традиції співпраці місцевої молоді і Черняхівської районної громадської організації «Україна – це МИ».

Подорож гімназистів до столиці України засвідчила істину про те, що на добро потрібно відповідати добром. Саме так вважають ті, завдяки кому гімназисти відвідали Київ: народний депутат України Павло Дзюблик, ЧРГО «Україна – це МИ» та перевізник Євгеній Савицький.
Старшокласники поспілкувалися і сфотографувалися з народними депутатами України Павлом Дзюбликом та Михайлом Гаврилюком. Стали учасниками екскурсії сесійною залою й кулуарами парламенту. Деякі з них на запрошення працівників апарату Верховної Ради приїздити сюди ще – висловили припущення, що зроблять це вже як народні обранці. І це цілком можливо, адже вже в юному віці вони звикли займати активну громадянську позицію.
e1NsysvQ6Hc

dHPsHwjCfq4OHblNb1FXFM

6UFizN4knpY
Cuo92hbCog8
gWSzLxOOyeU

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Черняхівські гімназисти побували у Верховній Раді України”

  • мария says:

    Одни и те же лица почти, что на рождество,что в верховной раде.Это что все особенные дети, других детей нету. Напоминает советский союз блаты блаты блаты.Другие дети даже не знали что есть такая возможность ходить и петь рождественские песни для детей-сирот,интересно по каким критериям происходит отбор?да и “громадська” позиция не очень активная как для старшеклассников в такое время,как сейчас в Украине.

    • місцева says:

      Шановна, ця традиція колядувати, а потім передавати кошти дітям – інвалідам , підтримується кілька років.І якщо Ви навчалися в Черняхівській гімназії, то б це мали знати.А що до дітей , як Ви сказали – “одних і самих”, то вони завжди беруть активну участь у житті гімназії та громади Черняхова, і ніякий це не “блат”.

Залишити коментар

Gallery
1 2 8 img_6080
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031