Черняхівські дівчата найкращі!

9 листопада в Черняхівській гімназії відбувся щорічний конкурс краси – цього разу ” Міс гімназії 2012″. Як і кожного року, у залі було ніде яблуку впасти. Хтось підтримував своїх друзів, а хтось прийшов приємно відпочити . Участь у конкурсі брали шестеро красунь-гімназисток із 10-11 класів. Крім приємної зовнішності, вони мали показати всім свої таланти та вміння.
Першим конкурсом було дефіле. Дівчата повинні були пройтися сценою, продемонструати всю свою грацію та вишуканість рухів. Усі були просто на висоті.
Наступний конкурс – візитка. Гімназистки розповідали про себе. І найкращий, на мою думку конкурс, – конкурс талантів. Найбільше всіх здивувала учасниця з 10 – А класу Вікторія Котюк, яка спочатку продекламувала власного вірша, згодом грала на фортепіано, а потім затанцювала, від чого у всіх пішли мурашки по шкірі.
Після цього глядача очікував букет суконь, виготовлених дівчатами та їхніми друзями-однокласниками з підручник матеріалів. Кожна була по-своєму унікальною, але учениця 11- Б класу Анна Іщенко зробила неповторні костюми для нареченої та нареченого. Судді оцінили цей оригінальний задум максимальною оцінкою – п’ятіркою.
За підсумками всіх конкурсів, першість здобула учениця 11 – Б класу Анна Іщенко, яка випередила свою суперницю з 10 – А класу Вікторію Котюк всього-на-всьго на кілька десятих бала.
Того вечора в гімназійній залі було багато гумору та цікавинок. Усі залишилися задоволеними.
МИКОЛА ВАРЕНИК

Валерія Супруненко, Марія Пашинська, Карина Поторська, Вікторія Котюк, Наталія Каменчук, Анна Іщенко.

Міс гімназії 2012 Анна Іщенко.


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (7 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “Черняхівські дівчата найкращі!”

  • Ромео says:

    Да особено на першій фотці дівчина Карина особлива рукодельніца зробила платя з підручних матеріалів.

  • Солоха says:

    Ромео. Що з Вами? Ви як чоловік повинні виказувати повагу до жінок. Хоча зважаючи на ваш комент. Про що з вами говорити. Діти старались, проводили своє дозвілля з користю.Через таких як ви наші діти вештаються де попало. Нічого у вас теж будуть діти. Згадаєте свій комент.

  • Анонім says:

    Солоха, ви про що? Ромео написав свою думку, а ви так бурхливо на неї повелися. Він взагалі нічого поганого не писав, а ви йому “Через таких як ви наші діти вештаються де попало”. Це дуже дивно з вашої сторони.

Залишити коментар

Gallery
2 11 13 15
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930