![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ» звернулася до керівників та колективів підприємств, установ і організацій з ініціативою підтримати коштами на лікування й реабілітацію поранених на передовій воїнів – земляків, яких, на жаль, нині маємо вже двадцять семеро.
Першими відгукнулися люди найгуманнішої професії – медики. Працівники районного територіального медичного об’єднання зібрали 1850 гривень і вирішили надати допомогу адресно. Тому головний лікар ТМО Віталій Віталійович Ніколайчук передав кошти матері героя Михайла Рибака з Городища – Марії Михайлівні з побажанням швидшого одужання сина.
Збір коштів для поранених триває. ЧРГО «Україна – це МИ» просить приєднуватися до цієї справи всіх небайдужих.