![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Черняхівський районний штаб національного спротиву виступив із пропозицією проведення позачергової сесії Черняхівської районної ради у зв’язку з останніми суспільно-політичними подіями в країні, зокрема жорстоким побиттям мирних протестувальників на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада.
Ініціативу штабістів уже підтримали депутати районної ради від опозиції: ВО «Батьківщина», “УДАРу”, «Нашої України» та Української Народної Партії.
Черняхівський районний штаб національного спротиву закликає всіх інших депутатів Черняхівської районної ради приєднатися до ініціативи опозиціонерів і поставити свої підписи за проведення позачергової сесії Черняхівської районної ради.
Просимо звертатися до штабу за адресою: Черняхів, вул. Леніна, 25. Торгово-офісний центр «МАХІ», кімната № 2. Телефон: 4-10-45.