Черняхівці об’єднуються в нову громадську організацію

Вчора відбулися установчі збори Черняхівської районної громадської організації «Україна – це ми», яка працюватиме під гаслом «Зробимо Черняхівщину кращою».
Її співзасновниками стали представники різних демократичних сил, серед яких партії «Батьківщина», «Наша Україна», ВО«Свобода», УНП, МГО «Козацтво запорозьке», ВТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка та інші. Головою організації одностайно обрали депутата Житомирської обласної ради Павла Дзюблика.
Мета діяльності організації – об’єднати патріотично налаштованих земляків, які належать до різних демократичних партій, громадських організацій і рухів, для активної роботи на благо Малої Батьківщини.
Наразі відбувається процедура реєстрації РГО. Її співзасновники розраховують на розширення кола демократичних сил у її рамках.
Наш сайт розповідатиме про діяльність організації «Україна – це ми».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (13 голосів, середнє: 4,92 з 5)
Завантаження...

12 коментарів to “Черняхівці об’єднуються в нову громадську організацію”

 • Волю Україні says:

  Ну що я можу сказати.Рахую,що то є добре.Головне щоб це не стало черговою піаракцією , двох перших у цьому списку , політичних партій , та не було підготовкою до чергових виборів.Загалом ідея хороша,тільки окрім різного роду партійців,яких згідно статті,хочете об”єднувати,незабудьте про простих громадян-безпартійних,серед яких,як я рахую,більше патріотів,а ніж в будь-якій партії.Також не слід забувати про молодь:старші школярі та студенти.

 • peterson says:

  Я думаю, шо з двох десятків громадських організацій, які є на території району і які – майже всі на папері, у цієї є всі шанси бути дієвою. А роботи у нас – не початий край…

 • Товариш Р. says:

  як можна записатися в організацію?

 • Павло Дзюблик says:

  На даний момент ніяк. Поки організація не пройде офіційної реєстрації у встановленому Законом порядку та не набуде статусу юридичної особи…
  Якщо ж є нестерпне бажання допомогти працею рідній Черняхівщині, – вишліть свої персональні данні (прізвище, імя, по батькові, рік народження, та координати для зворотнього звязку)на мою електронну адресу:
  dzyublik@mail.ru.
  Після реєстрації, Вашу кандидатуру розглянуть на засіданні керівної ради організації. Якщо не буде ніяких заперечень від членів керівної ради й Вас влаштовуватимуть правила нашої організації, так би мовити, – “Ласкаво-просимо”.
  Особисто від себе хочу подякувати адміну за Вашу працю. Доволі цікавий сайт. Дякую.
  P.S. Сподіваюся на ньому знайдеться місце для сторінки Черняхівської районної громадської організації “Україна – це МИ”.

  • admin says:

   Дякую за гарні слова на адресу сайту.
   Щодо сторінки, якщо не буде заперечень від користувачів та оргкомітету сайту. Звичайно знайдеться.

 • Черняхівець says:

  “для активної роботи на благо Малої Батьківщини”

  Яку активну роботу Ви мали на увазі?
  Над чим?
  Які най нагальніши проблеми,потрібно вирішити в Черняхові в першу чергу?

 • Павло Дзюблик says:

  Відповідь на ці питання, особисто я, хотів би почути від мешканців Черняхівщини.

 • Українець says:

  Я тяжко уявляю, як хтось буде тримати в контролі тих, які по ідеї і тримають всіх під собою?
  Хоча якась альтернатива повинна існувати, очевидно, що це питання потребує тривалого та ретельного обговорення.

 • Українець says:

  Я б, особисто, хотів почати з культурних питань, адже поки не виховуємо себе та інших годі й думати про щось суттєве, необхідно, щоб населення усвідомило це саме і прагнуло до цього.Можливо потрібно почати з прибирання паркової зони та організації подібних заходів. 100% необхідно попрацювати в цьому питанні з старшокласниками, вони – майбутнє України!

 • Павло Дзюблик says:

  Я б хотів, щоб кожен Черняхівець усвідомив, чуда не буде. Не зявиться раптово герой, не переможе зло. Це все казки.
  Для того, щоб наше містечко цвіло та пахло, необхідно, щоб кожен з нас, доклав максимум зусиль для того, щоб це відбулося. Одинадцятикласники – це майбутнє, МИ – це сьогодення. І якщо МИ разом не покажемо їм приклад сьогодні – нічого не буде і в майбутньому. Не будьте байдужі. Все в наших з Вами руках.

 • Українець says:

  Абсолютно згоден, інакше і бути не може. Однозначно, що наша місцева влада не сприйме це як радісну новину, адже коли стільки часу процвітала корупція і безчинство, тут постає сила, якій реально не байдужа доля свого містечка і УКРАЇНИ вцілому, що її не влаштовує. Але ж ми будемо боротися, і до останнього відстоюватимемо свою справу.

Залишити коментар

Gallery
10 28 32 100_1528
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930