![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Увечері, 23 лютого, біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Черняхові молодіжні громадські діячі Геннадій Нестерчук та Денис Поліщук зібрали черняхівців, аби вшанувати душі загиблих на Майдані Героїв.
Присутніми були люди від малого до старого. Перед усіма з патріотичною промовою виступив очільник районної «Свободи» Юрій Малашевич. Було зачитано імена полеглих у тому страшному протистоянні добра і зла. Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир відправив панахиду за Небесною Сотнею. Після цього владика висловив власне захоплення людьми, які стояли за нашу Україну, закликав молодь цінувати те, що нам дав Господь. У кінці траурного мітингу всі його учасники заспівали Державний Гімн України.
Герої не вмирають!…