![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Ви маєте змогу виграти тур вихідного дня у Карпати на двох, якщо завітаєте до нового магазину «Добротна хата» і купите будь-який товар або кілька товарів загальною вартістю не менше, як 100 гривень. Це ви можете зробити до кінця серпня. А на початку вересня відбудеться розіграш путівки серед тих, хто здійснив таку покупку. Вам обов’язково пощастить.
У магазині «Добротна хата» ви маєте нагоду придбати якісний товар: парфумерію, косметику, побутову хімію, посуд, вікна і двері, різні побутові дрібниці…
Магазин «Добротна хата» знаходиться за адресою: Черняхів, вулиця Щорса, 10 (напроти стоматклініки В.Нагурного)
Поспішайте: Карпати чекають на вас!
Карпати – це клас!