![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Допомогу одягом надали 4 сім’ям, продуктами харчування – 8 сім’ям із Черняхова, Городища, Жадьок, Сліпчиць.
Не думали батьки й діти, що свято Першого дзвоника зустрінуть не в стінах рідної школи, адже сподівалися повернутися якнайшвидше додому. За сприяння ТОВ «Рельполь-Альтера» закуплено шкільне приладдя на суму 2700 гривень: ранці, зошити, щоденники, ручки, кольорові олівці, альбоми, кольоровий папір, пенали, лінійки, обкладинки. Десять учнів від першого по одинадцятий клас отримали необхідне шкільне приладдя і стали учнями навчальних закладів Черняхівського району. А працівники освіти створять всі необхідні умови для них, щоб вони почували себе затишно й комфортно. Адже чужих дітей не буває!
Не залишаються без уваги і сім’ї військовослужбовців, які захищають нашу Вітчизну. Школярам із двох таких сімей були вручені ранці з канцелярським приладдям, закуплені Черняхівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. І подякою за це – усміхнені обличчя дітей.
Сподіваємося, що й надалі допомагатимемо всі разом цим людям, які зараз так потребують нашої допомоги.
На фото: сім’ї військовослужбовців з району, дітям яких вручено портфелі до 1 вересня