![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Така гарна новорічно-різдвяна традиція стала вже для молоді Черняхівської гімназії багаторічною. Тож і цих свят одинадцятикласники два дні вітали черняхівців у їхніх домівках та на підприємствах, в установах й організаціях. Незважаючи на дощову погоду, дарували гарний настрій землякам, а земляки їм – солодощі й гроші. Наколядоване – для вихованців Потіївської спецшколи-інтернату, над якими взяли шефство черняхівські гімназисти. Як відомо, там навчаються діти з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами і потребують не тільки матеріальної допомоги, а й дружнього спілкування.
Як тільки вихованці інтернату з’їдуться на навчання з канікул, черняхівці завітають до них у Потіївку з подарунками.
ЦЕ ВЕЛЬМИ ПОВАЖНА СПРАВА, НАЖАЛЬ НЕЗАБАРОМ ПРИБУТКИ ЧЕРНЯХІВЦІВ БУДУТЬ НИЖЧІ ЗА ПОТРЕБИ КОЛЯДНИКІВ, ( МАЮ НА УВАЗІ КОЛЯДНИКІВ РІЗНИХ ВАГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВІД ДІТЕЙ ДО КЕРІВНИКІВ РЕЛІГІЙНИХ ОБ*ЄДНАНЬ, ЧИНОВНИКІВ,СПЕЦІАЛІСТІВ, СЛУЖБОВЦІВ ТА ІНШИХ БЮРОКРАТІВ І ХАБАРНИКІВ). ВСЕ ЙДЕ ДО ТОГО, ЩО ВСЯ УКРАЇНА НЕЗАБАРОМ КОЛЯДУВАТИМЕ У ВИШГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕПОДАЛІК СЕЛА НОВІ ПЕТРІВЦІ, В УСІМ ВІДОМОМУ МІСЦІ, ПОЗАЯК ОСНОВНЕ НАЦІОНАЛЬНЕ БОГАТСТВО БУДЕ ВЖЕ ТАМ, ГАДАЮ ЩО КОЛЯДНИКИ ПРИЙДУТЬ ТУДИ НЕ З ПУСТИМИ РУКАМИ ЩО НАЙМЕНШЕ З ВИЛАМИ В РУКАХ.
Молодці, що продовжуєте традицію! 😉