Чи перекриватимуть працівники «Нива Експо» дорогу Житомир – Коростень?

У грудні 2012 року ТОВ «Нива Експо» запустило нову лінію з випуску цукерок, між яких був і «Бабусин гостинчик». ТДВ «Житомирські ласощі» подало позов до суду і звинуватило черняхівське підприємство у зменшенні обсягів реалізації їхніх цукерок «Бабусині казки», через що вони понесли матеріальні збитки. Позиція позивача ґрунтувалася на тому, що етикетка цукерок ТМ «Руден» за формою і назвою схожа на цукерки «Бабусині казки» ТДВ «Житомирські Ласощі». Таким чином, на їхню думку, плагіат черняхівців змусив людей купувати руденівські цукерки замість житомирських.
Житомирський господарський суд прийняв рішення про стягнення з ТОВ «Нива Експо» на користь позивача 320,5 тис. грн. збитків, а Рівненський апеляційний суд додав ще 300 тис. грн.
Необхідність сплатити 620,5 тис. грн., збитків поставила підприємство, як стверджує його керівництво, у скрутне становище і дала змогу припустити можливі скорочення працівників (на підприємстві працює понад 300 жителів Черняхівщини). Відбулися збори трудового колективу підприємства. Було надіслано звернення до Верховної Ради та Президента України із вимогою звернути увагу на вищезазначену ситуацію.
Після зборів трудового колективу на підприємстві відбувся круглий стіл за участю представників районної та місцевої влади, яка виразили свою підтримку колективу та керівництву підприємства.
Нині колектив і власники підприємства сподіваються на справедливе рішення Верховного суду України.

PM52image002-300x224

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

7 коментарів to “Чи перекриватимуть працівники «Нива Експо» дорогу Житомир – Коростень?”

 • шаман says:

  Зачіпати кадровий резерв президента -нікому не дозволено ні-ні!!Тож і рішеня теж має бути справедливим -як завжди.

 • Юрій Малашевич says:

  …Взагалі перекриття дороги перед своєю хатою це ознака повної відсутності стратегічного мислення, позаяк шляхи і сполучення потрібно перекривати противнику, в даному випадку конкуренту або “судовій системі” України, судова система подана в лапках… Якщо в Андрія Олександровича радники не можуть запропонувати більше ніж перекриття дороги біля свого, ще раз наголошую свого, підприємства, і не змогли передбачити ситуацію з цукерковими обгортками, то мені щиро шкодаі Руденького і тим більше його радників.

 • Віктор says:

  за закриття кримінальної справи по вбивству Івана Раковича підприємець виклав майже мільйон гривень, ще 600-700 тисяч піде на закриття справи проти дружини за залишення без допомоги помираючого Раковича. Маленьке маркетингове шахрайство з цукерками лише зайвий раз характеризує викрадачів колишнього Черняхівського хлібозаводу

 • Ганна Шишкіна says:

  “Необхідність сплатити 620,5 тис. грн., збитків поставила підприємство у скрутне становище і дала змогу припустити можливі скорочення працівників….” Ви думаєте, що пишете? 620 тисяч – стільки мабуть один Джип Руденького коштує. Ну чи може з машиною його жінки разом. Штраф -гарна причина зробити ще меншою мізерну зарплату бідним працівникам колективу, яких ще й на мітинги зганяють

 • Юрій Малашевич says:

  Кондитерське підприємство “Нива Експо” входить в групу умовно стратегічних підприємств Черняхівщини, серйозні проблеми на цьому підприємтсві є серйозною проблемою району. Ми самі точно не знаємо природу даної складної ситуацію, зіткнення інтересів, розподіл ринку, перерозподіл капіталу, захоплення кондитерського підприємства, все це версії і здогадки, МИ МОЖЕМО ЗНАТИ РІВНО СТІЛЬКИ СКІЛЬКИ НАМ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗНАТИ. Руденьким дійсно вдалось створити успішне динамічно зростаюче сучасне кондитерське підприємство, і беззаперечно в цьому є їх значна особиста заслуга. Сплутувати в один клубок різні історії які спіткали цю сім*ю на протязі останнього часу і зводити це до спільного негативно-категоричного знаменника це некоректно і неграмотно, оскільки особисте життя і штучно створений тиск на приватне підприємництво цих людей це різні речі. Звичайно що мають місце значні маркеттингові і менеджментові прорахунки, чим і скористались конкуренти, про що я вказував вище, та все таки завершуючи цей коментар хочу підвезти ризку такими словами РУДЕНЬКИ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ, і не дай Бог комусь з нас зараз опинитись на їх місці , шкода що так трапилось, будемо сподіватись що ситуація виправиться і Андрію Олександровичу вдасться відновити і наверстати втрачене.

 • Василь Петрович says:

  Ми добре знаємо чиї зараз суди. І суди, і прокуратура, і всі структури. Вони всі належать владі. Як влада скаже – так вони і судять. То нащо писать листи у верховну владу, якщо все робиться з її відома або за її наказом?

 • аліна says:

  а чому цукерки пакуються голими руками без рукавичок.

Залишити коментар

Gallery
30 dsc09698 100_1617
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031