![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У спекотну літню пору на берегах Черняхівського ставу ніколи не бракує відпочивальників. Тепер їх точно буде ще більше, адже невдовзі матимемо справжній пляж.
Сьогодні Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ» завезла на берег ставка шість вантажівок річкового піску. Зовсім скоро його рівномірно розгорнуть грейдером по поверхні пляжу.
Але місцеві дітлахи не чекають на завтрашній день: вони вже сьогодні мають натхнення ліпити з піску пасочки, що успішно й роблять. Літо продовжується…