![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Цей турнір, присвячений відомому спортсмену і педагогу, нашому землякові, традиційно відбудеться у спортивній залі Черняхівської гімназії . Спортивні баталії триватимуть протягом трьох днів – 15, 16 і 17 лютого.
15 лютого змагатимуться команди школярів із Селянщини, Забріддя і Черняхова. Змагання почнуться об 11.00
16 лютого, у суботу, у волейбольних поєдинках зустрінуться команди з Малина, Овруча і Черняхова. Початок – 0 10.00.
17 лютого (у неділю) у дружніх зустрічах зійдуться команди ветеранів-волейболістів Черняхівщини. Початок – о 10.00
Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ», яка є організатором турніру, запрошує всіх активно вболівати за улюблені команди. Вхід до спортивної зали вільний.