![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Учора, 8 жовтня, ЧРГО «Україна – це МИ» проводила запуск риби в Черняхівський став. Керував процесом голова підрозділу спортивного рибальства, член керівної ради громадської організації Сергій Дзюблик.
Молодняк промислової риби був привезений із Ружина. Це білий амур і короп трьох видів. Загальна вага риби склала 603 кг, приблизна кількість рибин – 4100. Вартість риби склала 14 472 грн. Рибу було придбано за рахунок внесків членів ЧРГО «Україна – це МИ».
При зарибленні ставка були присутні члени громадської організації, а також депутат Черняхівської районної ради Наталя Ковшевна.
Керівна рада ЧРГО «Україна – це МИ» просить усіх рибалок утриматися поки що від вилову риби в Черняхівському ставку, особливо від вилову молодняка.