![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Шановні черняхівці!
Вам набридло спостерігати за тим, як сусід чи інший громадянин виносить сміття на дорогу чи в посадку біля будинку? Набридло дивитись на поламані зупинки? Можливо, Ви знаєте, хто вкрав новенький смітник зі стадіону?
Саме для Вас Черняхівською районною громадською організацією “Україна – це МИ”, оголошується безстрокова акція – “Громадський контроль”.
Умови акції:
1. Зніми на відео “вандала” (за винесенням сміття, нівеченням паркану чи інших громадських цінностей).
2. Виклади відео на сайт “Моя Черняхівщина” ( анонімність гарантована).
3. Отримай грошову винагороду.
Не тільки набридло. Вже вивертає від торб на дорозі, пошматованих собаками. Де адмінкомісія селищної ради? Людей треба гривнею наказувати, інакше нічого не буде.На замості з Ладигіна вивезли сміття.десятки машин. На ранок наступного дня – новенькі мішки… Ось так і живемо.Поки не буде централізованого вивозу, то віз і нині там… А Бабицький як завжди…